Sokak röportajında mikrofon uzatıldı diye çılgına döndü: ‘Seni aldırtırım. Kadınsın şükret’

Sokak röportajlarında birçok politik tartışma ve anlaşmazlık yaşanırken, bu kez bir vatandaş ile muhabir arasında tartışma çıktı. Yerel seçimlerle ilgili kime oy vereceğini sormak isteyen muhabir ne olduğunu şaşırdı. Zasparagas TV isimli Youtube kanalının Bakırköy’de yaptığı yerel seçim anketinde muhabir, “Amcacım merhaba” diyerek bir vatandaşa mikrofon uzattı. O vatandaş konuşmak istemediğini bağırarak belirtti ve “Seni aldırtırım. Mikrofon uzatmaya hakkın yok.” ifadelerini kullandı.

Muhabir ise “Siz bir vatandaş değil misiniz?” diye yanıt verirken, o vatandaş “Hayır değilim.” dedi. “Siz kendinizi insan saymıyorsanız sizin kararınız.” cevabını veren muhabire tepki gösteren o adam “Sen kendini insandan say. Sen benim yolumu kesemezsin. Kesemezsin, uzatma, saygısız. Uzatamazsın sen bana.” diyerek bağırdı. Bunun üzerine muhabir ise “Beyefendi ben burada işimi yapıyorum, günde 100 kişiye uzatıyorum. Seçim anketi yapıyorum. ‘Ben konuşmak istemiyorum’ demek yerine ‘Seni aldırırım’ demeniz doğru mu?” şeklinde yanıtladı.

Bağırmaya devam eden adam “Sen kadınsın şükret. Aynı hareketi o yapsa bak ona nasıl cevap veririm. Beni çevirmeye, sormaya hakkın yok.” ifadelerini kullanarak çevredekilerin de tepkisini çekti. “Ardından “Kes lan uzatma. Ben 72 yaşında adamım, yemin ediyorum tanımam bak.” diyerek bağırması üzerine çevredeki bir vatandaş da “Niye bağırıyorsun ki?” diyerek o adamın bu davranışına karşı çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x